пʼятниця, 17 квітня 2009 р.

Про програми. ІМХО

Ну, по-перше, MustHave:)

1. SKTools. Перша програма, яку я собі чомусь завжди ставлю:)
Чистка реєстру, файлової системи, системна інформація, настройка системи, бекап/відновлення системи, робота з картами пам’яті і багато іншого...

2. PPCPimBackup. програмі не потрібно установку, але вона повністю може зберігати і відновлювати контакти, смс, події, задачі...Проста в користуванні.

3. iGo8. Навігація. Якщо в мобілці є GPS, значить, має бути і навігація:) З мобілкою в продажі йшла навігаційна програма "Навител", і деякий час я користувався нею, але коли перейшов на iGo8, то назад на Навите не повернусь точно. Можливо, що вже звик до iGo8...Але я живу в Ужгороді, місто невелике. В "Навител" карта ужгорода була ну ду-уже бідна, кілька найголовніших вулиць і все. Якщо їхати по GPS і транзитом проїжджати Ужгород, тоді вона підійде, але мені мало. В той же час, в iGo8 є досить подробна карта.

4. CardExport. Робить з мобілки флешку. Спробував WMStorage, але в мене вона, чомусь, не запрацювала. Установив CardExport, все заробило. Програма дуже проста в користуванні, ніяких настройок не треба. В мене працює без будь-яких проблем. Навіть в машині магнітовон з виходом на флешку, бачить мобілку як флешку і я з мобілки можу через Юсб слухати музику.

5. alireza bluetooth setting. (назва, можливо, неправильна, але файл установки так називається) Завжди виникала проблема нехватки місця в пам’яті телефона при передачі кимось файлів на мій телефон через bluetooth. Ця програма вирішила проблему. В настройках потрібно вказати шоях, куди будуть закачуватися файли(на карту пам’яті, наприклад) і вона напряму, мимо пам’яті телефона, буде скидувати файли в потрібне місце.

6. Vito ZoomBoard. Клавіатура. Перепробував я багато різних клавіатур, але ця мені найбільше сподобалась. Легко переключати мови. Є великий вибір різних мов (включаючи українську). Приємний вид. Збільшує букви під лупою, як на iPhone, що досить корисно при русі.

7. Klaxon. Будильник. Мені він найбільше підходить. Як мелодію можна ставити Мр3. Досить дієвий по відношенню до інших будильників, які я пробував.

8. Opera 8.65 PDA. Інтернет-браузер. Саме ця версія в мене працює коректно, без глюків (на відміну від Opera 9)

9. Qip. Інтернет-пейджер. Ставити саму нову версію, а то вони щось частенько протоколи міняють і старі версії просто не працюють.

10. Spb Pocket Plus. Для мене ця програма виявилася дуже корисною. Екран "Сегодня" не забитий всякими ярликами, календарями і др., а тільки вверху екрана 5(чи скільки поставите собі) ярличків/папок, а так екран чистий. А уже через ті 5 ярликів можна накласти кучу програм, якими користуєтеся, і до яких можна зручно і швидко добратися). Пам’яті їсть досить мало, систему не тормозить(на відміну від Spb Mobile Shell).

11. PDAStatus. Корисний плагін для екрана "Сегодня", показує, скільки залишилось(або зайнято) пам’яті на карті, в пам’яті телефона, в оперативці; показує заряд батареї, яскравість екрана і, при правильній настройці, показує, скільки залишилось грошей на рахунку(я на life:) зміг настроїти).

12. Pocket Player. Плеєр. От не знаю, чому, але цей плеєр мені найбільше подобається. Перепробувавши купу плеєрів, все-таки залишився на цьому. З його допомогою слухаю музику.

13. CorePlayer. Плеєр. Цей плеєр, по моєму, легенда:) З його допомогою переглядаю відео. По моєму, найкращий для цієї мети.

Немає коментарів:

Дописати коментар